Svět kolem nás

28. května 2017 v 10:08


Mám jeden nepěkný zlozvyk. Nechávám věci na poslední chvíli.

Tahle nectnost mě přinutila čekat první říjnovou sobotu v nekřesťanskou hodinu na zastávce tramvaje. Tedy nekřesťanskou pro mě a pár podobně nezodpovědných jedinců, kteří slovy klasika tvrdí: "Ať vstávám, kdy vstávám, probouzím se v jedenáct," a pro něž víkendové před obědové fungování je zajištěno zvýšeným kofeinovým dopingem. Naštěstí slunce babího léta drží mou sebelítost na uzdě.

Tak si tak stojím, uvažuji nad nesmrtelností chrousta, když najednou slyším: "Mami podívej, kačenky." Kachny v centru Prahy, divím se, než si všimnu osmiletého klučiny, jak zběsile mává autům projíždějícím kolem nás. Třiceti kachním citroenům.
(DMD 2017, nulté téma - Zamávejte kachnám)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 28. května 2017 v 10:46 | Reagovat

Pokud děláme v něčem pořádek, tak logicky přemisťujeme to co je na špatném místě, na správné místo, nestačí přemisťovat jenom věci, musíme začít přemisťovat i myšlenky v hlavě, a přemisťovat i lidi. Pokud je někdo nemocný, tak se přemístí do nemocnice, a tak je to správné, pokud je někdo zloděj, tak se přemístí do vězení, pokud někdo věří v nějakou nám cizí víru, tak se přemístí tam, kde všichni věří v tuto víru, atd.

Zavedou se globálně měsíční fyzické a psychické GVKB testy u všech lidí od 7 let do 70 let, test určí kam se člověk přemístí, a tak se třeba starý prezident republiky přemístí do domova pro důchodce, ředitel se přemístí na pozici náměstka ředitele, Rom se přemístí do Indie, Mohamedán se přemístí do Afriky, Ukrajinec se přemístí na Ukrajinu, atd.

Skončí období nepořádku, kdy lidi byli tam, kde nemají správně být, GVKB globální testování budou provádět jenom GVKB roboti, aby se zamezilo chybám. Ten kdo se bude snažit drze vyhnout měsíčnímu testování, ten bude jako narušitel eliminován, pořádek je třeba udržet i za toto velikou cenu, kdo nejde s námi, ten jde proti nám a tak bude GVKB roboty eliminován.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama