Nároční šéfové

28. května 2017 v 10:11Odpolední sluníčko polechtalo Kocoura na čumáčku. Otevřel jedno oko, pak druhé a protáhl se. Dlouhým odpočinkem však vyhladověl, a tak vyrazil k miskám.

Omg! Jsou prázdné! Vyděsil se.

Rychlostí blesku pelášil za sestrou.
"Vstávej!" tlápnul ji.
"Co je?" zamručela.
"Umřeme hlady!"
"Jak to?"
"Nemáme maso," informoval ji, "a Otročka nikde."
"Co granule?" vyzvídala Kočka.
"Ty tam jsou, ale kdo to má žrát?"
"My! A pak to vyblijeme do postele."

Za dvě hodiny zašramotil klíč v zámku.
"Mourku! Micko! Kde jste? Nesu vám dobrůtky." Otročka odložila tašky. A pak si povzdechla: "To byla cesta. Zrovna dnes, když přišly zásoby, nejezdilo metro."

(4D Šílené šuple, téma Metro nejezdí)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 28. května 2017 v 10:31 | Reagovat

No, co mají taky takové kočky dělat :D

2 GVKB GVKB | E-mail | Web | 28. května 2017 v 10:47 | Reagovat

Pokud děláme v něčem pořádek, tak logicky přemisťujeme to co je na špatném místě, na správné místo, nestačí přemisťovat jenom věci, musíme začít přemisťovat i myšlenky v hlavě, a přemisťovat i lidi. Pokud je někdo nemocný, tak se přemístí do nemocnice, a tak je to správné, pokud je někdo zloděj, tak se přemístí do vězení, pokud někdo věří v nějakou nám cizí víru, tak se přemístí tam, kde všichni věří v tuto víru, atd.

Zavedou se globálně měsíční fyzické a psychické GVKB testy u všech lidí od 7 let do 70 let, test určí kam se člověk přemístí, a tak se třeba starý prezident republiky přemístí do domova pro důchodce, ředitel se přemístí na pozici náměstka ředitele, Rom se přemístí do Indie, Mohamedán se přemístí do Afriky, Ukrajinec se přemístí na Ukrajinu, atd.

Skončí období nepořádku, kdy lidi byli tam, kde nemají správně být, GVKB globální testování budou provádět jenom GVKB roboti, aby se zamezilo chybám. Ten kdo se bude snažit drze vyhnout měsíčnímu testování, ten bude jako narušitel eliminován, pořádek je třeba udržet i za toto velikou cenu, kdo nejde s námi, ten jde proti nám a tak bude GVKB roboty eliminován.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama