Kterak se zrodila noční můra kritiků

28. května 2017 v 10:03

Bylo, nebylo v zemi tak vzdálené, že ji lidská noha nenavštívila, se nachází zahrada. V té žijí sličné panny a švarní jinoši, kteří polibky probouzejí v umělcích fantazii. Však běda, druh druha nesmí pocelovat.

Jednou se zrodila láska v srdci urostlého mládence k dívce spanilé. I ulehli spolu. Děva nerozvážná svěřila se přítelkyni drahé a ta rovněž podlehla náruči milého. Další nerozumní je následovali.

Zdálo se, že poklesky bez efektů zůstaly. Leč nebylo tomu tak. Koho provinilí políbili, ten pouze užité nápady kopíroval. Tak vznikla mnohá klišé.

Ty ale nezoufej, lide tvořivý! Jen co ctnost obnovena bude, gejzír nápadů vytryskne.

Doufám, že se pohádka líbila. Pokud jde o múzy mužského pohlaví (múzáky?), vím že se v mytologii nevyskytují, ale předpokládám, že by pro mnohé byl jejich polibek lákavější.


(DMD 2017, téma Recyklace - pohádka)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 28. května 2017 v 10:44 | Reagovat

Pokud děláme v něčem pořádek, tak logicky přemisťujeme to co je na špatném místě, na správné místo, nestačí přemisťovat jenom věci, musíme začít přemisťovat i myšlenky v hlavě, a přemisťovat i lidi. Pokud je někdo nemocný, tak se přemístí do nemocnice, a tak je to správné, pokud je někdo zloděj, tak se přemístí do vězení, pokud někdo věří v nějakou nám cizí víru, tak se přemístí tam, kde všichni věří v tuto víru, atd.

Zavedou se globálně měsíční fyzické a psychické GVKB testy u všech lidí od 7 let do 70 let, test určí kam se člověk přemístí, a tak se třeba starý prezident republiky přemístí do domova pro důchodce, ředitel se přemístí na pozici náměstka ředitele, Rom se přemístí do Indie, Mohamedán se přemístí do Afriky, Ukrajinec se přemístí na Ukrajinu, atd.

Skončí období nepořádku, kdy lidi byli tam, kde nemají správně být, GVKB globální testování budou provádět jenom GVKB roboti, aby se zamezilo chybám. Ten kdo se bude snažit drze vyhnout měsíčnímu testování, ten bude jako narušitel eliminován, pořádek je třeba udržet i za toto velikou cenu, kdo nejde s námi, ten jde proti nám a tak bude GVKB roboty eliminován.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama