kontakt

19. června 2016 v 17:33

22. března 1997, San Diego, Země

"Jsme tak vzrušení, že nevíme, co máme dělat. Nemůžeme se dočkat," podíval jsem se po usměvavých tvářích mých studentů, když jsem natáčel na video náš poslední odkaz lidstvu.

Všichni jsme nadšeně čekali na okamžik, kdy vypijeme zázračný nápoj, který nám umožní návrat domů do vyšších sfér obývaných vyššími bytostmi, našimi přáteli.

dle pozemského času 30. března, někde ve vesmíru

"Máte je?"
"Ne pane, přišli jsme pozdě. Kvůli té kometě jsme se zpozdili o dvě jejich časové jednotky, a když jsme dorazili na místo, bylo obsazené nezasvěcenými, ale hlavně nepřipravenými lidmi, takže transformace nemohla proběhnout."

Poznámka:
V březnu 1997 spáchalo v San Diegu 39 lidí náboženskou sebevraždu, protože se domnívali, že sebevražda není smrt, ale postup do vyšších vesmírných dimenzí obývaných vyššími bytostmi. Někdy kolem 23. března vypili jedovatý koktejl smíchaný s léky, alkoholem a džusem a na hlavy si dali igelitové sáčky. Domnívali se, že "Je to poslední šance evakuovat Zemi než přijde její recyklace,".Podle některých médií schválně koordinovali odchod ze světa s průletem Hale-Boppovy komety kolem Země. Členové sekty prý věřili, že za kometou letí vesmírná loď, která je odveze do světa vyšších bytostí.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/sektarsky-serial-nebeska-brana-applewhite-nettlesova-pfu-/zahranicni.aspx?c=A151211_183130_zahranicni_aba

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama