Červen 2016

kontakt

19. června 2016 v 17:33

22. března 1997, San Diego, Země

"Jsme tak vzrušení, že nevíme, co máme dělat. Nemůžeme se dočkat," podíval jsem se po usměvavých tvářích mých studentů, když jsem natáčel na video náš poslední odkaz lidstvu.

Všichni jsme nadšeně čekali na okamžik, kdy vypijeme zázračný nápoj, který nám umožní návrat domů do vyšších sfér obývaných vyššími bytostmi, našimi přáteli.

dle pozemského času 30. března, někde ve vesmíru

"Máte je?"
"Ne pane, přišli jsme pozdě. Kvůli té kometě jsme se zpozdili o dvě jejich časové jednotky, a když jsme dorazili na místo, bylo obsazené nezasvěcenými, ale hlavně nepřipravenými lidmi, takže transformace nemohla proběhnout."

Poznámka:
V březnu 1997 spáchalo v San Diegu 39 lidí náboženskou sebevraždu, protože se domnívali, že sebevražda není smrt, ale postup do vyšších vesmírných dimenzí obývaných vyššími bytostmi. Někdy kolem 23. března vypili jedovatý koktejl smíchaný s léky, alkoholem a džusem a na hlavy si dali igelitové sáčky. Domnívali se, že "Je to poslední šance evakuovat Zemi než přijde její recyklace,".Podle některých médií schválně koordinovali odchod ze světa s průletem Hale-Boppovy komety kolem Země. Členové sekty prý věřili, že za kometou letí vesmírná loď, která je odveze do světa vyšších bytostí.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/sektarsky-serial-nebeska-brana-applewhite-nettlesova-pfu-/zahranicni.aspx?c=A151211_183130_zahranicni_aba


průšvih

12. června 2016 v 16:59
Průšvih
Nemohl jsem odtrhnout zrak od vzdalující se modré planety. A nebyl jsem sám. Vedle mě stál náš komandér a smutně se loučil se Zemí.

Jeho zármutek byl oprávněný, to kvůli němu naše expedice skončila předčasně. Senát nařídil náš návrat, poté co se provalil jeho románek s pozemšťankou. Ani se vrchnosti nedivím. Komandér musel ztratit rozum, když porušil mezigalaktické směrnice nějakým pofiderním neposkvrněným početím.

Vše prasklo, když se provalilo, jaké schopnosti zdědil jeho potomek. Tu transformoval vodu ve víno, tam multiplikací několika chlebů nasytil tisíce.

A protože to nebyl komandérův první prohřešek, bylo všem jasné, že už se na Zemi nepodívá.

xxx

12. června 2016 v 16:53
Už od pradávna je Den zasvěcen práci či učení. Ale Noc? Noc v sobě nese lákadla zábavy, ať vyprávění tance, divadla, anebo projevy zla - krádeže, vraždy. Děti Noci si vyberou podle své povahy. Jedni se veselí, druzí škodí. V obou případech je jejich život divočejší než Dětí Dne.

džbán přetekl

12. června 2016 v 16:49
Konzultace v manželské poradně se chýlila ke konci a já zadržovala pláč zklamání a vzteku.

Už víc jak rok se naše manželství potácelo v krizi. Nedostatek peněz, manželovy návštěvy hospod a jeho pozdně noční návraty, kdy celý svět hlasitě obviňoval z nefunkčnosti, na něm zanechalo hořkou stopu.

Měli jsme však dítě. Ve snaze zachránit rodinu jsem vyhledala poradnu. Dnes měla být druhá návštěva. Bohužel před odchodem u nás zazvonil jeden z jeho kámošů z mokré čtvrti, a tak mě poslal napřed se slovy, že určitě dorazí, jen tady s Petrem prohodí pár slov.
Nedorazil. Druhý den jsem zažádala o rozvod.